ЛЬВІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАЙНЯТОСТІ

ЛЬВІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАЙНЯТОСТІ

Вироби з епоксидної смоли

Illustration

 ФОП Бровко Анна Сергіївна

Галузь бізнесу: вироби з епоксидної смолиРік заснування: 2022Місцезнаходження: м. Львів

Контактні дані: 📞.+38 068-435-67-91  📩 c.liamg%40yegres79muanom🌐: woodyoulike.in.uaInstagram

Майстерня “Woodyoulike” Сергія Науменка - це унікальні вироби з епоксидної смоли, що зберігають особливі спогади та емоції.

Свій бізнес Сергій розпочинав у рідному Маріуполі, створював прикраси з дерева та епоксидної смоли. Досліджував ринок, тестував попит і за місяць
до початку повномасштабного вторгнення офіційно зареєструвався як підприємець. Війна змінила все – евакуація до Дніпра, а згодом переїзд до Львова.

Змінились і замовлення. Вже у перші місяці війни з’явився запит на заливку дрібних виробів з частинками збитої ворожої техніки. Такі вироби стали символом боротьби та незламності захисників України, а також частиною благодійних зборів. Кожен сувенір, зроблений на замовлення волонтерів, персоналізований логотипом або індивідуальним написом.

У 2023 році Сергій Науменко отримав грант від Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні. Це дало змогу підприємцю придбати необхідне обладнання: стрічкову пилу Makita, сировину (епоксидну смолу), осушувач повітря та покрити витрати на оренду приміщення. Завдяки цій фінансовій підтримці Сергій отримав можливість розширити асортимент, швидше виконувати замовлення, виготовляти вироби великих об’ємів.

Підприємець надає перевагу індивідуальним замовленням. У кожну роботу він вкладає серце і душу, шукає особливий підхід та унікальну подачу.

У майстерні Сергій Науменка “Woodyoulike”
цінні для вас речі, спогади та емоції оживуть у неповторних сувенірах.

В межах проєкту «Підвищення економічної спроможності та доступу до можливостей для постраждалих від конфлікту громадян у Львівській області», що реалізується спільно з Норвезькою радою у справах біженців (NRC) в Україні в межах Програми підтримки Нансена для України за фінансової підтримки Норвезької агенції з розвитку співробітництва (Norad) в партнерстві з ГО
«Центр «Жіночі перспективи»