ЛЬВІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАЙНЯТОСТІ

ЛЬВІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАЙНЯТОСТІ

Кондитерська компанія “Мон Амі”

Illustration

ТзОВ “Кондитерська компанія “Мон Амі”
власник - Денис Азімов

Галузь бізнесу: кондитерське виробництво, заклади громадського харчуванняРік заснування: 2012Місцезнаходження: м. Львів

Контактні дані: 📞+38 097-091-20-21
📩 moc.liamg%40vomiza.sined
🌐 monami.ua

Кондитерська компанія “Мон Амі” Дениса Азімова - не просто бізнес. Це історія про соціальне підприємництво, стійкість, адаптацію та прагнення розвиватись.
До ескалації конфлікту підприємство успішно працювало в м. Дніпро. На виробництві з 2012 по 2025 роки було працевлаштовано більше 20 людей з порушеннями слуху. Вони отримували необхідні професійні навички безпосередньо на виробництві, а нині працюють кондитерами у різних країнах світу. Зв’язок із першим роботодавцем Азімовим підтримують, цінують його підтримку, дякують за набутий досвід.

Перезапустити бізнес на новому місці, у Львові, вдалося завдяки підтримці Львівської міської ради та гранту Міжнародної організації міграції.

Підприємець адаптувався до нових реалій і відкрив кав’ярню. Тут, окрім традиційної кави та чаю, гостям пропонують українські вина, коктейлі та головну гордість власника - макарон. Французькі тістечка 18 унікальних смаків: від класичних солодких до несподіваних солених, кислих і навіть гострих. Є й сезонні варіанти, а також особливі - макарон з домашньою трояндою, яку мама Дениса спеціально вирощує у своєму саду в Дніпрі.

Безкомпромісна якість - ключовий принцип роботи Дениса Азімова. Його шлях у кондитерську справу розпочався з особистого досвіду. У декретній відпустці з молодшою донькою чоловік експериментував з десертами для дітей. У подружжя була домовленість: зі старшою донькою мама перебуває в декреті, з молодшою - тато. Захоплення переросло у бізнес, який розвивається попри всі виклики.

У 2023 році підприємець отримав грантову підтримку від Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні. За ці кошти придбав необхідну сировину і розширив виробництво.
Складні реалії ведення бізнесу під час війни змусили підприємця оптимізувати налагоджений виробничий цикл, тепер більшість процесів він виконує сам. Але навіть у складних умовах він знаходить можливість, щоб створювати робочі місця для людей з інвалідністю.

Денис Азімов розмірковує над новими ідеями розвитку свого бізнесу, щоб продовжувати створювати унікальні продукти та підтримувати тих, хто потребує цього найбільше.

В межах проєкту «Підвищення економічної спроможності та доступу до можливостей для постраждалих від конфлікту громадян у Львівській області», що реалізується спільно з Норвезькою радою у справах біженців (NRC) в Україні в межах Програми підтримки Нансена для України за фінансової підтримки Норвезької агенції з розвитку співробітництва (Norad) в партнерстві з ГО
«Центр «Жіночі перспективи»