Відбувся форум «Бізнес-хвиля: Connect & Grow»: простір ідей, партнерства і відновлення
«Бізнес-хвиля: Connect & Grow» - масштабна подія, що зібрала понад 100 учасників із різних регіонів задля обміну досвідом та підтримки мікро - і малого бізнесу. Форум став результатом співпраці Львівського регіонального партнерства зайнятості «Опліч» та Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні, які об’єднали зусилля задля підтримки людей, які постраждали від війни в Україні.
Захід став місцем зустрічі підприємців, представників громадського сектору, державних структур, органів влади, міжнародних організацій — в атмосфері співпраці, підтримки та натхнення.
Ярмарок підприємців - історії відновлення та сили духу
Однією з ключових подій форуму став ярмарок, де учасники та учасниці проєкту «Підвищення економічної спроможності та доступу до можливостей для постраждалих від конфлікту громадян у Львівській області» представили свої товари: крафтові ласощі, прикраси, вироби зі шкіри, натуральну косметику, одяг, сувеніри та інше.
Ці бізнеси були започатковані або відновлені вже в умовах після ескалації конфлікту. Саме завдяки підтримці NRC, ці підприємці отримали необхідні знання, мотивацію, грантову підтримку для розвитку.
Міжнародна підтримка – локальні рішення
Проєкт, в межах якого відбувся форум, реалізувався в чотирьох областях: Львівській, Волинській, Івано-Франківській та Тернопільській. Реалізувала проєкт на Львівщині громадська організація “Центр “Жіночі перспективи”. На форумі з вітальним словом виступили ключові спікери.
🔹 Сюзен Детера, спеціалістка NRC, подякувала донорам, Львівській обласній держадміністрації, Львівській міській раді та іншим партнерам: “Завдяки ефективній співпраці, злагодженій роботі 176 підприємців змогли розвивати власну справу”.
🔹 Василь Барилюк, директор Львівського обласного центру зайнятості, голова Львівського регіонального партнерства зайнятості «ОПЛІЧ» презентував державну програму «єРобота», яка передбачає гранти від держави на розвиток бізнесу.
🔹 Любов Максимович, голова ГО «Центр «Жіночі перспективи», наголосила на великому значенні партнерства у бізнесі та оголосила про запуск онлайн-школи для підприємців.
Інтерактив бізнес-шторм і лотерея ідей
Програма форуму була насиченою та динамічною. Відбулися дві панельні дискусії, де обговорювали важливі для бізнесу питання. Усі охочі також отримали відповіді експертів на важливі питання:
- юридичний супровід бізнесу ;
- державні програми підтримки;
- доступ до міжнародних грантів;
- кредитування малого бізнесу.
Креативний бізнес-шторм зібрав активну аудиторію навколо найактуальніших викликів:
- як просування бізнесу з обмеженим бюджетом;
- як вивести продукт у тренди;
- як мотивувати працівників без підвищення зарплати;
- як протистояти недобросовісній конкуренції
Бізнес-лотерея – спонукала учасників та учасниць до генерації нових бізнес-ідей. У атмосфері драйву, підтримки та підприємницької авантюри народжувались нові партнерства, несподівані бізнес-рішення і концепції стартапів.
Форум завершив дизайнерський показ одягу від талановитої підприємиці Олесі Марчук
Моделями стали самі учасниці форуму – що стало символ того, що бізнес починається з людей, з їхньої віри в себе та дії.
Партнерство — громадянського суспільства, бізнесу, держави та міжнародних організацій сприяє створенню нових робочих місць, розвитку економіку та сталій відбудові України.
Ми йдемо з вами опліч!
фото - Віталій Грабар
В межах проєкту «Підвищення економічної спроможності та доступу до можливостей для постраждалих від конфлікту громадян у Львівській області», що реалізується спільно з Норвезькою радою у справах біженців (NRC) в Україні в межах Програми підтримки Нансена для України за фінансової підтримки Норвезької агенції з розвитку співробітництва (Norad) в партнерстві з ГО «Центр «Жіночі перспективи».