ЛЬВІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАЙНЯТОСТІ

ЛЬВІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАЙНЯТОСТІ

Вчимося та допомагаємо!

Вчимося та допомагаємо!

Про курси перекваліфікації “Швея - дизайнер”, здобуття затребуваних на ринку праці навичок, адаптаційні піжами для поранених військових.

У слухачок  короткотермінових курсів "Швея - дизайнер"- різні історії, мета одна - підвищити майстерність, оволодіти затребуваними на ринку навичками. Ольга з Маріуполя шукає новий початок, прагне влаштуватись на роботу, Наталя з Львівщини планує навчитися шити трикотаж і долучитися до бізнесу сина, а Олена з Донецької області вже творить неймовірні ляльки та різні істоти, але хоче оволодіти технологією машинного пошиття.

"Ми обов'язково враховуємо побажання наших слухачок,- каже майстриня виробничого навчання Наталія Єнджієвська. Почали з того як викроїти виріб, правильно зробити розкладку, раціонально використати тканину. При меншій затраті правильно покласти деталі на тканині. Будемо вивчати також оздоблювальні роботи."

Навчання проходить у Львівському центрі професійно - технічної освіти Державної служби зайнятості. На сучасних швейних машинах та обладнанні, наші учасниці не тільки вивчають  конкретні операції, а й шиють комплекти адаптаційних піжам для поранених військовослужбовців.

"Хотіли бути корисними для фронту, для військових і виникла така ідея. Піжами виготовляємо з  бавовни, зручні, на липучках. На них є попит. Перед тим як починається якась операція я розказую, показую, а потім уже приступаємо до виконання",-  розповідає майстриня виробничого навчання.

Навчання за скороченою програмою - один місяць. Учасниці курсів, а їх семеро, одержать сертифікат про отримання часткової кваліфікації. 

"Є великі шанси, що кожна з наших слухачок себе знайде у сфері швейного виробництва"- переконаний Зіновій Вантух, директор Львівський центр ПТО ДСЗ

Виконавчий партнер Проєкту ГО Центр "Жіночі перспективи"

↘️ В межах Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії та уряду Німеччини, за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.