ЛЬВІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАЙНЯТОСТІ

ЛЬВІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАЙНЯТОСТІ

РАЗОМ МИ ЗРОБИМО БІЛЬШЕ!

РАЗОМ МИ ЗРОБИМО БІЛЬШЕ!

Про підсумки стратегічної сесії для партнерів Львівського регіонального партнерства зайнятості «ОПЛІЧ»

Відбулась стратегічна сесія для партнерів Львівського регіонального партнерства зайнятості "ОПЛІЧ". Учасниками заходу були представники різних організацій, що об'єднані спільною метою - економічного розвитку Львівського регіону. Під час сесії обговорили досягнення та виклики партнерства і розробили стратегію на майбутнє.

Комунікація - наш ключ до успіху. Посилювати співпрацю та взаємопідтримку, ділитись успішними кейсами та рухатись вперед разом – дорожня карта ухвалена на сесії.  Учасники також ознайомились з новими техніками та підходами до покращення комунікації. Вправи на розвиток креативності, невербальну комунікацію та бізнес - ігри, які проводила тренерка Ольга Добровольська, підсвітили необхідність дивитися в одному напрямку, надавати перевагу спільним цілям на противагу індивідуальним, розподіляти завдання згідно сильних сторін кожного з учасників.

Модель місцевого партнерства зайнятості не може бути універсальною. Вона повинна враховувати особливості кожного регіону та залучати тих учасників, що приносять додану вартість. Партнерство зайнятості - це не проєкт з певними часовими рамками, а процес , що постійно змінюється. Партнери мають бути гнучкими і адаптивними до цих змін,- наголосив Джемал Ходжич , cтарший технічний радник Проєкту Міжнародної організації праці ( з 2019р. МОП допомагає впроваджувати місцеве партнерство зайнятості в Україні).

"Розвиток місцевого партнерства зайнятості у Львівській області полягає у поєднанні з регіональними програмами розвитку, що підтримують підприємництво. Важливо, щоб ці програми мали грантову складову, особливо в кризових ситуаціях, - підкреслила Тетяна Міненко , національна координаторка Проєкту Міжнародної організації праці.- Спілкування з роботодавцями починається з професійного стандарту, який описує компетенції та функції для кожної професії. Такі стандарти стають основою для розробки освітніх програм та інтегруються в систему місцевого партнерства, відповідно до його цінностей".

"Наша спільна місія - сприяти створенню нових робочих місць та розвитку бізнесу. Це дуже важливо. Ми в партнерстві зосереджені на цих питаннях. Надалі ми повинні активно обмінюватися інформацією та взаємно доповнювати один одного. Одні навчають, інші надають гранти. Одні - на обладнання, другі - на розвиток. Такий комплексний підхід дозволить підприємцям зробити свій бізнес більш життєздатним ",- переконана Вікторія Довжик, директорка департаменту Львівської міської ради.

"Партнерство зайнятості "Опліч" допомагає вирішувати спільні проблеми та створювати нові можливості. У нашому випадку, ми говоримо про перенавчання незайнятого населення, яке шукає нові можливості в професійній освіті. Ми ділимося нашими знаннями та допомагаємо людям розвиватися в нових сферах. Цей проект важливий як для нас, так і для кінцевого споживача, який шукає підтримку та допомогу",- сказав Іван Пикус, керівник відділу професійної освіти Львівської обласної військової адміністрації.

Відбулась незапланована, але тепла та зворушлива зустріч з учасниками наших короткострокових курсів перекваліфікації. Вони навчаються на спеціальності "Помічник кухара" в Бориславському професійному ліцеї та проходять практику у відпочинковому комплексі TAOP KARPATY.

"Партнерство надає можливість розвиватись, створює унікальні шанси для розвитку та росту. Ми дуже раді, що новими можливостями скористались як ті, хто вимушено переїхав на Львівщину під час російського вторгнення, так і місцеві мешканці," - зауважила Любов Максимович, голова ГО " Центр " Жіночі перспективи".

Збереження наших цінностей та розширення масштабів наших проєктів - головне завдання, яке відзначив Орест Гринів, заступник директора департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації.

"Нам необхідно залучати більше громад до партнерства зайнятості "Опліч". Кожна громада має власний досвід, і разом ми зможемо досягти більшого. Для громад це можливість створення нових робочих місць, сплати податків та забезпечення зайнятості місцевого населення. Разом ми зможемо зробити значно більше, ніж поодинці", - зазначив Василь Барилюк, директор Львівського обласного центру зайнятості, голова Львівського регіонального партнерства зайнятості "ОПЛІЧ".

Виконавчий партнер Проєкту Центр "Жіночі перспективи"

В межах Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії та уряду Німеччини, за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.